O SPOLOČNOSTI

KVANTLED - NAJSPOĽAHLIVEJŠIA VOĽBA PRE VAŠE LED PROJEKTY

HISTÓRIA

Spoločnosť KVANT spol. s r.o. vznikla v r. 1995. Za roky svojej existencie zaznamenala výrazné úspechy vo vývoji a výrobe vlastných produktov, získala viaceré ocenenia na výstavách a v súčasnosti viac ako 80% jej výroby smeruje na export do viac ako 50 krajín sveta.

Od začiatku svojej existencie pracujeme s laserovými technológiami pre zábavný priemysel: výroba laserov a lasershow. V roku 2007 sme rozšírili naše portfólio na LED technológie: Veľkoplošné LED obrazovky a LED svietidlá (od r.2009)

V roku 2016 sme odčlenili oddelenie LED obrazoviek a vznikla dcérska spoločnosť KVANTLED s.r.o.

SÚČASNOSŤ

Viac ako 12 rokov skúseností s LED obrazovkami, tisícky realizovaných projektov vo viac ako 25 krajinách sveta znamená, že sa pri realizácií Vašich projektov môžete vždy spoľahnúť na zohraný a kvalifikovaný tím odborníkov KVANTLED.

Od mája 2019 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky Novastar, pokrokového systému ovládania LED obrazoviek. Široká škála je produktov umožnuje realizáciu aj tých najnáročnejších projektov. To všetko s využitím uživateľsky príjemného rozhrania.

Pre zákazníkov ponúkame taktiež širokú škálu školení a konzultácie nielen s našimi technikmi, ale aj školiteľmi priamo zo spoločnosti Novastar.